Spis absolwentów Wydziału Chemicznego

rocznik 1955/1956

 

 

Spis absolwentów dziennych studiów magisterskich

Abrysowska Ida,
Bagińska Jadwiga,
Bal Stanisław,
Banasik Szymon,
Bielowski Piotr,
Błeszyńska-Leszczyńska Irma,
Błotnicka Teresa,
Bogoczek Romuald,
Chru¶ciel Romuald,
Chwalibogowska Krystyna,
Cichocka Maria,
D±bski Bronisław,
Derecki Włodzimierz,
Derkacz Helena,
Dolecki Jerzy,
Drogoń Jerzy,
Dróżdż Mieczysław,
Dyjaczyński Andrzej,
Dziembowski Kazimierz,
Dzierżon Urszula,
Dziewięcki Zygmunt,
Frycz Marian,
Gawlas Jan,
Gł±b Ryszard,
Gmyrek-Panz Michalina,
Goliński Antoni,
Grabowski Bolesław,
Grabowski Józef,
Grysińska Gabriela,
Grzywacz Helena,
Gutowski Krzysztof,
Guzdek Władysław,
Haratyk Jan,
Horodyski Zenon,
Izdebski Franciszek,
Janicki Jan,
Janowski Jerzy,
Kajdas Czesław,
Kapała Tadeusz,
Kardasz Juliusz,
Karkon Rajmund,
Kawiński Antoni,
Kembłowski Zdzisław,
Kędzierska-Cegłowska Barbara,
Kim-Chak-J±,
Kołtoń Zygmunt,
Kopiecka Joanna,
Korzec Teresa,
Kostarczyk-Zbraniborska Henryka,
Kózka Wanda,
Kotlorz Józef,
Kowalewski Bohdan,
Kowalska Helena,
Kozielska Maria,
Kozioł Konrad,
Krzysztoforski Andrzej,
Kwieciński Mieczysław,
Lachiewicz Józef,
Lachowicz Alfred,
Lazar Zdzisław,
Lenc Jerzy,
Liberacki Janusz,
Łomnicka Maria,
Maciejczyk Stanisław,
Majcherczyk Eleonora,
Majewski Juliusz,
Małek Zdzisław,
Mandziej Czesław,
Markiewka Arkadiusz,
Marzec Anna,
Marzec Franciszek,
Mauberg Wacław,
May-Grochowska Małgorzata,
Mazanek Czesław,
Mazońska Danuta,
Miera Hubert,
Mikulska Zofia,
Mikuła Jadwiga,
Mizgalska-Gajewska Anna,
Morawski Józef,
Mucha-Rammel Krystyna,
Musialik Teresa,
Musioł Brunon,
Naróg Andrzej,
Nawrocki Wacław,
Nieć Kamila,
Nowak-Hopfinger Ludwika,
Olejniczenko Maria,
Olejnik Juliusz,
Paprocki Jerzy,
Paszek-Gasztych Aleksandra,
Pawłowski Stanisław,
Peszek Maria,
Piechaczek Franciszek,
Polski Janusz,
Pryga Helena,
Przybyła Elżbieta,
Rüdiger Marta,
Radtke Stanisław,
R±czka Edmund,
Riedel Józef,
Rutkowski Andrzej,
Rybicki Felicjan,
Rz±sa Józef,
Rzeszutko Wojciech,
Sanetra Aleksandra,
Siembab Edward,
Skowroński Bolesław,
Skupień Andrzej,
Słonicz Zbigniew,
Sobański Franciszek,
Specjał Zygmunt,
Stanczykiewicz Feliks,
Stankiewicz Jerzy,
Stanuch Alina,
Staroń Wanda,
Sta¶kiewicz Joachim,
Stegienta Mieczysław,
Stobrawa-Babińska Halina,
Strojek Jerzy,
Suchożerbska-Radtke Hanna,
Synoradzki Zenon,
Szpara Józef,
Szymański Jan,
Szymczak Wiesława,
¦wierczek Roman,
Tanenbaum Czesława,
Tarka Helena,
Turyczyn Halina,
Wachal Tomasz,
Walczyk Władysław,
Walkiewicz Marian,
Wawrzyniak-Dubik Krystyna,
W±sała Tadeusz,
Widlarz Franciszek,
Wierzbicki Tadeusz,
Wilgocki Ryszard,
Wocka Zdzisława,
Wojciechowski Jerzy,
Wołoszyn Edward,
Z±broń Krzysztof,
Zbraniborski Olbracht,
Żabińska-Sołtysiak Teresa,
Żukowska Lidia,
Żukowski Jacek,
Żyliński Marek

Spis absolwentów dziennych studiów inżynierskich

Bednarski Edward,
Brzoza Alfred,
Budna Lucyna,
Bujarska-Molnar Janina,
Czuma-Kowal Halina,
Dorynek Józef,
Filipowicz Grzegorz,
Gorol Antoni,
Grabiec Stanisław,
Gruszka Tadeusz,
Hensel Józef,
Hyla Zdzisław,
Jacek Renata,
Janowska-Buczyńska Krystyna,
Jarończyk Maria,
Kalfas Irena,
Kamińska-Kozłowska Janina,
Karmańska Alina,
Kicia Tadeusz,
Kłosek Stefania,
Kozioł Joachim,
KoĽmiński Wiktor,
Kuszka Werner,
Lipowski Tadeusz,
Magda Leokadia,
Magiera Apolonia,
Małachowski Zenon,
Masiewicz Antoni,
Mrozek Rudolf,
Musiał Barbara,
Nasiek Helena,
Nawrot  Teresa,
Nazarewicz Andrzej,
Olscha-Krzyszkowiak Inga,
Ornatowski Tadeusz,
Pełka Antoni,
Prochatschek Karol,
Puton Edward,
Pycior-Klimek Zofia,
Rencz Zygmunt,
Robak Edward,
Rydzoń Marian,
Rzepa Krystyna,
Skwara Alfons,
Sobczyk Alfreda,
Springwald Antoni,
Szymańska Elżbieta,
¦cigalska Alicja,
¦losarczyk-Niedzielska Krystyna,
¦wistak Roman,
Ulatowski Ryszard,
Waszczuk Kazimiera,
Wi¶niewska Helena,
Włoczyk Stefan,
Wróblewska-Halama Danuta,
Zagała Zygmunt

Spis absolwentów wieczorowych studiów inżynierskich

Bajorek Kazimierz,
Bartosik Czesław,
Berger Bogusław,
Białas Kazimierz,
Biel Henryka,
Biel Jan,
Biernacka Halina,
Borowski Ryszard,
Bujarek Jadwiga,
Burzyk Konrad,
Cisek Władysława,
Czerwonka Waldemar,
Daniel Jan,
Demarczyk Józef,
Dragon Jadwiga,
Dziewior Rudolf,
Faiks Henryk,
Furman Herbert,
Jakubowski Zygmunt,
Janowicz Bogusław,
Karasiński Bronisław,
Klyta Teodor,
Kostrzewski Hubert,
Koziak Ryszard,
Kraszewski Władysław,
Kuchna Henryk,
Kula Józef,
Latawiec Jerzy,
Lawdański Aleksander,
Lech Józef,
Matejczyk Henryk,
Mirka Jerzy,
Mizerski Eugeniusz,
Orzechowski Piotr,
Pawełczyk Henryk,
Pisarski Hubert,
Popiel Jacek,
Rawski Józef,
Rozmus Adolf,
Rychlicki Tadeusz,
Sobel Jan,
Sta¶ Zenon,
Tłokowski Sławomir,
Tomczyk Wanda,
Welz Elżbieta,
Wi¶nicki Ryszard,
Witkowski Mieczysław,
Wojciechowski Edward,
Wojciechowski Marian,
Wojtkiewicz Henryk,
Wróblewski Henryk

filia - O¶więcim

Biolik Felicjan,
Grzesło Józef,
Ko¶la Andrzej