Spis absolwentów Wydziału Chemicznego

rocznik 1968/1969

 

 

Spis absolwentów dziennych studiów magisterskich

Balon-Hoffmann Helena, Katowice
Baranowska Anna, Wąbrzeźno
Barańska-Gołofit Maria, Tarnów
Baryła Wiesław, Gliwice
Baryła-Tyczyńska Lidia, Dąbrowa Górnicza
Bilik Janusz, Stryj
Blarowski Rafał, Kraków
Błażejowski Zdzisław, Wiśniowa
Błędowski Mariusz, Starachowice
Bobrowska Ewa, Zabrze
Brzezicki Andrzej, Posada Górna
Cimr Wojciech, Trzebinia Siersza
Czarski Karol, Dzierzgów
Czerwińska-Stempniewicz Ewa, Zabrze
Dawidowicz Jerzy, Warszawa
Dąbrowska Barbara, Radomsko
Demczyńska Danuta, Jodłowa
Dudek-Stachurska Monika, Gliwice
Dytko Piotr, Bawaria, Niemcy
Dziech Emil, Zabrzeg
Dżisga Ilza, Zabrze
Filipowicz Władysław, Parczew
Firek Andrzej, Częstochowa
Flak Zbigniew, Grodziec
Giela Krzysztof, Krosno
Głodkowska-Bronikowska Danuta, Szczekociny
Gotkowski Andrzej, Rzeszów
Góral Bogusław, Poręba
Grossman Andrzej, Boglewice
Grzegorzak Wawrzyniec, Śliwnica
Hassa Urszula, Katowice
Holisz Edward, Rudnica
Hrycek Wacław, Dobromil
Jamróz Wiktor, Szczakowa
Jarecka Krystyna, Katowice Piotrowice
Jaskóła Konrad, Borycz
Kabut Wanda, Rybnik
Kańtoch Grażyna, Ujejsce
Kociumbas Bogdan, Lwów
Kokowska-Mejor Marta, Leżajsk
Kościelniak Andrzej, Wiatowice
Kotas Antoni, Katowice
Kowalski Andrzej, Kraków
Kozak Janusz, Mysłowice
Kozdrój-Błażejowska Janina, Krosno
Koźlik Erwin, Gliwice
Królik Maria, Dąbrowa Górnicza
Królikowski Andrzej, Będzin
Kruczak Stanisław, Hańkówka
Krupińska-Krukiewicz Eleonora, Kańczuga
Kubowicz-Pająk Irena, Glinik Mariampolski
Kulawski Jerzy, Łańcut
Kwiatkowski Mieczysław, Kraków
Lewczuk Marian, Gliwice
Łączny Jacek, Kraków
Macoła-Adamczyk Halina, Andrzejówka
Machnicka Marta, Kraków
Madeja Wiesława, Chrzanów
Malinowska Magdalena, Łukowica
Maniszewski Piotr, Dziesławice
Mathea Małgorzata, Katowice
Matula-Bojarek Teresa, Lwów
Mazoń Grażyna, Rzeszów
Mazur Wiesław, Ryglice
Mazurkiewicz Roman, Zbylitowska Góra
Misiaszek Barbara, Stary Korczyn
Mochnacka Maria, Kraków
Molik Krystyna, Bielsko Biała
Moroń Maria, Chadyże
Nanowska-Gralewska Krystyna, Tłumacz
Niezgoda Anna, Krzemienna
Nowakowski Ryszard, Jędrzejów
Nowew Todor, Konjów, Bułgaria
Pałka Renata, Giszowiec
Pasierbski Robert, Mokre
Piątkowski Wojciech, Kraków
Pietrzyk Brygida, Zabrze
Pluta Antoni, Tarnów
Pluta Rajmund, Siemianowice
Pochopień Barbara, Stopnica
Podgórski Gorgoniusz, Ostrem
Pogoda Maria, Zawiercie
Pypłacz Eugenia, Kosztowy
Różańska Jolanta, Witowice Dolne
Rutyna Renata, Przemyśl
Sarna-Budka Stefania, Mariampol
Sempowicz-Kuczyńska Zofia, Rymanów
Słodyczka-Mazur Zofia, Maniowy
Smolik Marek, Krzemienica
Sojka Marcin, Ligota Woźnicka
Soumah Ansoumani, Tane’ne’, Dubreka, Gwinea
Stajszczyk Manfred, Zabrze
Stec-Kubit Barbara, Kraków
Stecz Zygmunt, Sokolniki
Stempniewicz Wincenty, Kielce
Stręk Helena, Sułkowice
Surowiec Marian, Kraków
Śmiechowska Barbara, Końskie
Świątek Lidia, Dębowiec
Świderski Józef, Świniarsko
Tatko Stanisław, Kierlikówka
Terlikiewicz Jan, Podłęże
Todorów Kosta, Asenograd, Bułgaria
Tomkiewicz Ewa, Gliwice
Towarnicka-Pietkiewicz Teresa, Lwów
Tumidajski Marek, Kraków
Urbanek Kazimierz, Moraków
Walewska Krystyna, Leksyn
Widera-Peteja Weronika, Chorzów
Wiek Wiesław, Stanowa, CSRR
Wilk Anna, Brzozów
Witek Marzena, Kielce
Wójtowicz Krystyna, Chorzów
Wróblewska Barbara, Bijaków
Wróblewska-Terlikiewicz Irena, Katowice
Wróblewski Zbigniew, Wylenie k/Sieniawy
Zagórski Wojciech, Częstochowa
Zastawna Ewa, Gliwice
Zawistowski Jacek, Lwów
Zieleniak Jerzy, Warszawa
Żurkowska Czesława, Wolbrom


1968/69 - wrzesień


Banaszkiewicz Adam, Częstochowa
Błaszko Krzysztof, Grodziec
Bobrowska Barbara, Katowice
Bochnia Grażyna, Zagnańsk
Boroń Kazimierz, Byczyna
Bożek-Torańska Ewa, Książ Wielki
Buzek Andrzej, Cieszyn
Cień Maria, Olkusz
Czech Maria, Bobowa
Czerwiński Marek, Jasło
Dankmayer Jadwiga, Bytom
Demanego Krystyna, Jaworzno
Dolińska Krystyna, Nowa Wieś
Doroz Teresa, Cieszkowice
Dróżdż Barbara, Wąchock
Dworak Barbara, Chorzów
Dziambor Helena, Ruda Śląska
Dygus-Zgadzaj Alicja, Dzieżkowice
Dyjak Anna, Tarnów
Frano Barbara, Głogowiany
Gasz Weronika, Katowice
Gałązka Zygmunt, Stalowa Wola
Gaweł Stanisława, Komorowice
Głowacki Krzysztof, Katowice
Głuś Maria, Dziekanowice
Gruszczyńska-Liberus Wanda, Radzionków
Grzanka Ewa, Krzywopłoty
Hantke Mariusz, Gniezno
Iwanicka Małgorzata, Gliwice
Kajdas-Latarnik Jolanta, Kamień
Kalinowska Jolanta, Katowice
Kępka Janusz, Rzeszów
Kłosowska Halina, Edynburg
Kopiec Dorota, Katowice
Kowal Antoni, Gdańsk
Kowalczyk Jan, Ostróż
Kowalski Andrzej, Czeladź
Kozłowski Edwin, Błotnica
Kratochwil Anna, Stanisławów
Krawczyk Ireneusz, Częstochowa
Kriegel Janusz, Grzybów
Kuna Jerzy, Tarnowskie Góry
Kurzeja Andrzej, Tarnowskie Góry
Lalewicz Wojciech, Łańcut
Lewicki Marek, Chełm Lubelski
Lipowczan Alicja, Zabrze
Litwinowicz Teresa, Bytom
Łozińska Zofia, Mydzek Mały
Łuć Wacław, Bytom
Machalska Małgorzata, Zabrze
Madej Wojciech, Stanisławów
Majchrzak Stanisław, Dąbrowa Górnicza
Marek Zdzisława, Trzebiatów
Margiel Barbara, Gliwice
Marschall Zuzanna, Gliwice
Mazurkiewicz Witold, Płazów
Mieszczak Bronimira, Bielszowice
Migas Danuta, Wiślica
Mill Wojciech, Chorzów
Mikoda Zdzisław, Bzów
Mozdyniewicz Jacek, Zakopane
Nowak Ryszard, Rzeszów
Ogonkowski Jan, Łopuszno
Omyła Antoni, Gilowice
Orlikowski Jerzy, Włoszczowa
Pacha-Cholińska Maria, Katowice
Pająk Irena, Mysłowice
Paleczna Maria, Wieliczka
Panz Józefa, Gliwice
Pawłowska-Remfeld Zenobia, Coburg
Piegrzyk Rudolf, Mysłowice
Pieńkowska Maria, Kamianki
Piotrowski Jerzy
Piszczek Kazimierz, Knurów
Płoszaj Antoni, Gorlice
Przybysz Teresa, Podcień
Pyra Jan, Jamielno
Rabsztyn Anna, Katowice
Rabsztyn Andrzej, Rogoźniki
Renzer Reinhardt, Wüsterberg
Rembielak Piotr, Dobrodzień
Rojek Maciej, Borkowice
Rokita-Dusza Maria, Tarnów
Rudek Stanisław, Radlin
Rychter Andrzej, Tarnowskie Góry
Rytel-Kuc Krzysztof, Krotoszyn
Sienkiewicz-Byrdziak Helena, Kamienica
Skubisz Tadeusz, Kosztowa
Sobota Ludmira, Katowice Ligota
Sojka Anna, Czeladź
Solnica Bogumiła, Zajączki
Sowa Ireneusz, Śliwnica
Stańko Wiesław, Brzozów
Stapińska Wanda, Katowice
Staszczuk Anna, Prudnik
Stasik Tadeusz, Tarnowskie Góry
Stelmachowicz Janusz, Lublin
Stokłosa Anna, Gorlice
Stożek Grażyna, Nowy Sącz
Sułkowski Wiesław, Ruda Śląska
Szczuka Maria, Brodównna
Szadkowski Włodzimierz, Koniecpol
Szejko Maria, Nowy Sącz
Szermeta-Pyka Małgorzata, Katowice
Szlechter Roman, Bytom
Szmył Anna, Gliwice
Szostek Urszula, Oświęcim
Szwec Elżbieta, Tarnogród
Ślęzak Zbigniew, Strzemieszyce
Śliwińska Zofia, Jaworzno
Świtała Krystyna, Ruda Śląska
Świadrowski Jerzy Piekary Śląskie
Wieczorek Ewa, Gliwice
Wieczorek-Szlechter Anna, Będzin
Widłak-Nowicka Jadwiga, Kocin
Wójtowicz-Stańko Barbara, Lwów
Woźniak-Pielok Leokadia, Piekary Śląskie
Wróbel-Gwiżdż Jadwiga, Czeladź
Uss Maria, Gliwice
Zając Andrzej, Rzeszów
Zdanowski Jacek, Kraków
Ziarko Krystyna, Sosnowiec
Zybura Andrzej, Nysa
Żymła Wiktor, Marburg

Spis absolwentów wieczorowych studiów magisterskich

Bacia Helena, Katowice
Cebeterewicz Antoni, Borsuki
Czyżowicz Stanisław
Dreszer Norbert, Chorzów
Głażewska Ewa, Warszawa
Gornig Dieter, Gliwice
Gorzelany Hieronim, Poznań
Gorzelany-Rotowicz Małgorzata, Sosnowiec
Gruszczyński Michał, Raszków
Gubała Erwin, Wymysłów
Jasiulek Piotr
Janoszka Bernard, Radzionków
Jellinek Krystyna Halina, Wieliczka
Joszko Jan, Racibórz
Kaleta Ginter, Nieznaszyn
Kamińska-Drążyna Janina, Góra
Kasprzyk Stanisław, Trzyca
Korpak Edward
Korus Zygfryd, Ruda Śl.
Krain Franciszek, Bytom
Król Zygmunt, Sulisławice
Kucharczyk-Steller Monika, Bytom Miechowice
Łach Kazimierz, Kielce
Macioł-Łach Brygida, Opole
Marszałek Józef, Gliwice
Myczka Stanisław, Wygiełzowo
Niedbała-Cebeterewicz Teresa, Siemianowice
Nowara Piotr
Pach Teresa
Pianka Barbara, Chorzów Batory
Piech Eugeniusz, Łódź
Podhajna-Machaczek Stefania, Chmielno
Rabsztyn Teresa, Sosnowiec
Rischke Jan
Strzeszewska Irena, Ruda Śl.
Szczygieł-Jurkowska Teresa, Szczakowa
Wieczorek Eugeniusz

filia - Oświęcim

Bieniek Stanisław, Żywiec
Błoński Stanisław
Bromblik-Matyja Maria
Bulwan Danuta
Bzibziak Stefania
Czaja Tadeusz
Hadula Eugeniusz
Hyjek Józef, Kraków
Katerla Jerzy
Makowski Augustyn
Mental Zdzisław
Młynarczyk Mirosław
Orlik-Jaszczuk Cecylia
Samek Antoni Stanisław
Socha Tadeusz
Strózik Jan
Zych Adam, Ruda Śl.
Zych Helena
Żmija-Biedroń Jadwiga

Spis absolwentów wieczorowych studiów inżynierskich

Bobylak Piotr
Chwierut Stefan
Dobisz Jan Kazimierz
Grelowska Alicja Maria
Grzybczak-Wolszczak Wanda
Grzymkowski Jan
Grzywa Stanisław
Kaim Stanisław
Kaim Stanisława
Kania Władysław
Kosek Władysław
Kubarski Mieczysław
Kucięba Kazimierz
Kyś Marian
Liro Kazimierz
Maksimiuk Zdzisław
Różycki Andrzej
Sereś Eugeniusz
Słota Jan
Stokłosa Tadeusz
Tyrała Adam
Wójcik-Kucięba Halina
Zaręba Franciszek

Absolwenci na specjalności "Aparatura Chemiczna" studiów wieczorowych inżynierskich Wydz. Tech. i Inż. w punkcie konsultacyjnym w Oświęcimiu -uzyskiwali tytuł inżyniera mechanika

Spis absolwentów studiów eksternistycznych

Krupiczka Zofia, Lubaw
Trybalska Irena, Jarosław