Spis absolwentów Wydziału Chemicznego

rocznik 1972/1973

 

 

Spis absolwentów dziennych studiów magisterskich

Abdelariz Hamdi Hanafi, Sudan
Adamczyk Danuta, Ruda Śl.
Bajer Antoni, Wiśniowa
Baldwin Oseloka Iloabadue, Ouitsha
Barańska Barbara, Zawiercie
Bednarczyk Zbigniew, Smerdana
Boczar Elżbieta, Iwonicz Zdrój
Brachaczek Czesław Florentyn, Bytom
Breguła, Teresa, Lubliniec
Broda Bożena, Katowice
Cibis Jan, Gliwice
Cieślak Kazimierz, Chorzów
Ciupa Jerzy, Rokitnia
Chmielewska Joanna, Niedobczyce
Czenczek Joanna, Katowice
Czerkawski Jerzy Wiktor, Kamienica
Czogała Jan, Katowice
Dębski Jakub, Strzemieszyce
Dobner Lesław, Racibórz
Dróżdż Zenon, Pyrzowice
Dytko Jan, Mikołów
El-Malki Mohamed, Maroko
Feliksiak Wanda, Psary
Fic Zygmunt, Gliwice
Folta Zygmunt, Siemianowice Śl.
Foltynowicz Marek, Chorzów
Franek Jan, Czechowice Dziedzice
Frei Magdalena, Zbrosławice
Gala Jerzy, Katowice
Gielmuda Marian, Krasnobrodzie
Gierczycki Andrzej, Gliwice
Gońka Jan, Szopienice
Gruszka Stanisław, Cieszyn
Grysko Jolanta, Świdnica
Helwing Marian, Siemianowice Śl.
Herman Bogusława, Katowice
Huć Józef, Bodzanowice
Iwańska Anna, Zabrze
Jałowiczar Wanda, Jaworzyna
Janeczek Henryk, Lindów
Jarosz Grażyna, Przeworsk
Juraszek Eleonora, Koszarawa
Kalbarczyk Halina, Bytom
Kalisz Krzysztof, Prudnik
Kamińska Janina, Wałcz
Kampa Jan, Bytom
Karpiel  Andrzej, Gryfów Śl.
Kasprzyk Stanisław, Kraków
Kiecka Irena, Łaziska Górne
Koba Jerzy, Zabrze
Kokot Irena, Rybnik
Kolek Barbara, Zawiercie
Kopacz Wanda, Oświęcim
Korczago-Knoff Maria, Gdańsk
Korzeniowska Maria, Zabrze
Kowalczuk Marek, Zabrze
Kozieł Andrzej Jan, Częstochowa
Kozieł Joanna, Ząbkowice
Krynicki Andrzej, Zabrze
Krzanowska Ewa, Oświęcim
Kucia Jan, Chorzów
Kuczera Ewa, Siemianowice Śl.
Kurpisz Jadwiga, Będzin
Kuśnierz Stanisław, ZSRR
Kuzio Bożena, Dąbrowa Górnicza
Kwarciński Mieczysław, Kraków
Langier Grażyna, Sosnowiec
Leś Czesław, Jaworzno
Lip Barbara, Świętochłowice
Liszka Andrzej, Gliwice
Łucka Marta, Mikołów
Łatkiewicz Barbara, Bielsko Biała
Łuczyk Bożena, Dąbrowa Górnicza
Łyszkiewicz Jadwiga, Sosnowiec
Majchrzak Jerzy, Tomice
Majewski Jacek, Jasło
Małkiewicz Andrzej, Katowice
Małysek-Majewska Danuta, Gliwice
Mandelbaum Maria, Katowice
Mańczyk Krzysztof, Żary
Mazur Danuta, Zabrze
Mazurek Wiesława, Racibórz
Mendrys Jan, Łaziska Dolne
Michnik Maria, Parzymiechy
Mierzwa Krystyna, Chorzów
Miszewska Jolanta, Bielsko Biała
Mocek Jerzy, Rybnik
Molikiewicz Barbara, Bytom
Morawski Eugeniusz, Warszawa
Morkisz Józef, Frydki
Mosur Anna, Skała
Musialik Marek, Gliwice
Natkaniec Ewa, Gliwice
Nowak Józefa, Krosno
Orlińska-Skwara Jadwiga, Katowice
Pacelt Andrzej, Ząbkowice Śl.
Pastor Irena, Pszczyna
Paszyński Roman, Szerzyna
Pawelska Magdalena, Wrocław
Pięta Roman, Dylaki
Pomykała Włodzimierz, Sulejów
Przybyła Andrzej, Ruda Śl.
Pyszny Jan, Katowice
Radoszycki Witold, Nysa
Raj Andrzej, Uniejów Kolonia
Rozensal Marek, Katowice
Ruszczyńska Jadwiga, Katowice
Rymarz Grażyna Maria, Brzozów
Ryszko Krystyna, Sosnowiec
Ryters Stanisława Maria, Wrocław
Sakowski Roman, Chorzów
Sałajewski Krzysztof, Częstochowa
Schneider Zenon, Toruń
Semik Paweł, Tarnawa Dolna
Siekaniec Andrzej, Rybnik
Skaźnik Bronisław, Pszczyna
Skobyłka Anna, Gliwice
Skrabania Jadwiga, Tarnowskie Góry
Smalec Magdalena, Tarnów
Socha Stefania, Mikołów
Sommer Ewa, Kraków
Sozańska Elżbieta, Starogardzkie Szczecińskie
Spychała Irena, Łódź
Stanek Paweł, Dąbrowa Górnicza
Stefanek-Szott Grażyna, Tarnowskie Góry
Strunk Barbara, Chorzów
Suchanek Józef, Sienna
Superat-Cebula Elżbieta Maria, Wrocław
Syrek Andrzej, Tarnów
Szczepańska Grażyna, Siemianowice
Sziszka-Kowalczuk Romana, Częstochowa
Szkucik Maria, Ligota
Szkuta-Pochopień Teresa, Warszawa
Szum Janusz, Siemiatycze
Świerkot Jan, Knurów
Thullie Jan, Katowice
Tomasz Anna, Cieszyn
Tomaszek Zbigniew, Kamionki
Tomaszewska-Kunicka Małgorzata, Kraków
Trzepietowska Krystyna, Sosnowiec
Tylkowska Regina, Olkusz
Wajda Janusz, Krosno
Warda Bogusław, Gliwice
Wasik Roman, Różanów
Waszek-Kośmider Sabina, Cieszyn
Wdowik Adam, Bytom
Widera Stanisław, Łaziska Górne
Wieczorek Bronisław, Mikołów
Wieczorek Henryk, Katowice
Wincierz Dionizy, Będzin
Witman Bogdan, Siemianowice Śl.
Wnęk Magdalena, Katowice
Wojnar Janusz, Bielsko Biała
Wojtowicz Jerzy, Rybnik
Wójcik Katarzyna, Skalbmierz
Wójcikiewicz-Kielska Zofia, Kraków
Wuczyńska Małgorzata, Zawiercie
Wyciślik Andrzej, Ruda Śl.
Wyrębowski Zdzisław, Biała
Zapart Janina, Ruda Śl.
Zelinka Jadwiga, Zabrze
Zielińska Zofia, Bytom
Zopora Maria, Ruda Śl.
Żelechowski Piotr, Katowice
Żyła Andrzej, Częstochowa

Spis absolwentów wieczorowych studiów inżynierskich

Berndt Krystyna, Kraków
Bożkiewicz Anna, Gliwice
Cebula Jan, Żłochowice
Ciszek Roman
Czop-Pisarek Jadwiga, Gliwice
Dobrzyński Edward
Florek Urszula, Broniszów
Galisz Urszula, Ruda Śl.
Gębala Maria, Dębica
Gola Alina, Tarnowskie Góry
Iskra Lucyna
Jaczewski Zdzisław, Pyskowice
Kierzkowski Wojciech, Szczecin
Kluczyk Zdzisława, Ornontowice
Konieczny Kazimierz, Nędza
Kornas-Ryczko Barbara, Jaworz Dolny
Kornicki Leszek, Przemyśl
Kosmała Małgorzata, Świętochłowice
Kozik Jan, Tarnobrzeg
Kubiak-Hamela Dorota, Nysa
Lenartowicz Elżbieta, Chorzów
Ligienza-Broda Krystyna, Świętochłowice
Lorens Ludwik, Zabrze
Lukesch Mieczysław
Łapińska Maria, Gliwice
Łęgowik Janina
Malinowska Grażyna, Kraków
Miedzak Stanisław, Wiśniówek
Moisa Józef, Mikulczyce
Obsada Alfred, Katowice Panewniki
Paul Emil, Kielcza
Pawlikowska Anna, Zabrze
Peterko Jan
Pietras Zygmunt, Kraśnik
Podgórny Mieczysław, Kulików
Pronobis-Łuń Maria, Jerzów
Ptak Mirosław, Rawicz
Romanowicz-Rudka Barbara, Kraków
Rudnicka-Gwiżdż Irena
Rutkowski Marek, Poznań
Rybak-Kubit Lucyna, Bochnia
Sadowski Wojciech, Szropy
Skiba Ryszard, Racibórz
Słoniszko-Tomczyk Stanisława
Sobczyk Alfred, Ruda Śl.
Sobek Anzelm, Bytom
Sokół- Włodarczyk Barbara
Stępień Janusz, Radom
Stroński Bogdan, Kraków
Stryszewski Stanisław
Thil Hubert
Tkaczyk- Feld Halina
Tomalik Bronisław
Tomaszewska-Kula Halina
Trojan Władysław, Gromnik
Tura Danuta
Wachla Janusz, Grodziec
Wandzik Irena
Weleda Dorota, Zabrze
Wróblewski Wiesław, Zwiastowice
Zienkiewicz Stanisław

filia - Oświęcim

Agatowski Władysław
Bartula Józef, Dwory
Berny Maria
Byrdziak Adam
Caputa Władysław
Górkiewicz Michalina
Hamerlak Barbara
Klaja Maria
Klamka-Jurczyk Krystyna
Kliś Józef
Koprzywa Jerzy
Lesik Józef
Mania Marek
Michalski Mirosław
Oleksy Jerzy
Patyk Tadeusz
Pilch Jan, Wisła
Plewik Joanna
Silezin Stefania
Stokłosa Stanisław
Stolarczyk- Bucka Józefa
Wrześniowska- Bęczkowska Józefa
Zygmunt Władysław

filia - Oświęcim*

Bałys Jan,
Bartodziej Władysław
Bies Feliks
Bobrowski Antoni
Bzibziak Edward
Gęsikowski Jerzy
Grabowski Bogdan
Gurgul Czesław
Huczek Tadeusz
Jankowski Stanisław, Krejwiany
Jarosz Władysław
Klima Andrzej
Konior Jerzy
Korzeniowski Bronisław
Krawczyk Czesław, Dzierdziówka
Lamot Janusz
Lukesch Mieczysław
Mielecki Tadeusz
Mocniak Józef
Mroczek Zbigniew
Myrdko Roman
Oleksy Stanisław
Pająk Wiesław
Porzycki Józef
Rams Antoni
Rychłowski Józef
Sałamun Józef
Siręga Zdzisław
Skirpan Stanisław
Szewczyk Teresa
Urbańczyk Stanisław
Uroda Marian
Wąsik Antoni
Wieczorek Andrzej, Czeladź
Zagórski Władysław, Dukszty
Zawiła Zygmunt
Żarłok Czesław
Żurek Adam

Absolwenci na specjalności "Aparatu-ra Chemiczna" studiów wieczorowych inżynierskich Wydz. Tech. i Inż. w punkcie konsultacyjnym w Oświęcimiu  uzyskiwali tytuł inżyniera mechanika.

Spis absolwentów studiów eksternistycznych

Hensel Józef, Świętochłowice
Kowalewicz Zofia, Lwów
Mędrek Józef, Twardowa
Nieradzik Polikarp, Zabrze
Surygała Jan, Kłobuck
Włoczyk Stefan, Świętochłowice