Spis absolwentów Wydziału Chemicznego

rocznik 1974/1975

 

 

Spis absolwentów dziennych studiów magisterskich

Baron Antoni, Katowice
Batóg Zbigniew, Nysa
Bazan Barbara, Gliwice
Berezowski Leszek, Niemodlin
Beżański Andrzej, Gliwice
Bodzińska-Paszek Liliana, Grudziądz
Borsz Piotr, Głogówek
Bratek Agata, Katowice
Budzeń Lesław, Zabrze
Cichy Helena, Katowice
Charchalis Halina, Przemyśl
Chmurak Joanna, Żary
Chodyńska Barbara, Przemyśl
Czaja Jan, Siemianowice Śl.
Dąbek Anna, Kraków
Drewniok Jolanta, Bielsko Biała
Drozdowska Wiesława, Sosnowiec
Dudek Marianna, Pionki
Dynerowicz Andrzej, Gliwice
Działocha  Janusz, Świętochłowice
Fahrenholz Jadwiga, Żelichów
Fengler Michał, Zabrze
Feret Anna, Mrowla
Figiel Wiesław, Kraków
Gardeła Andrzej, Wolbrom
Gąsior Bożena, Gliwice
Gołowkow Renata, Gliwice
Gorczyca Małgorzata, Rybnik
Gorol Franciszek, Mnich
Góra Jolanta, Moszczenica
Grudziński Andrzej, Sosnowiec
Hampel Maria, Gliwice
Hupka Jolanta, Zabrze
Januszkiewicz Leonilla, ZSRR
Jańska Bożena, Częstochowa
Jarosz Piotr, Jawiszowice
Jonszta Andrzej, Kalisz
Jurasz Maria, Cięcina
Kasprowicz Andrzej, Świętochłowice
Kasprowicz Marek, Racibórz
Kawecka Małgorzata, Gliwice
Klimek Kornelia, Sadów
Kłosińska Stefania, Kędzierzyn
Kocek Marian, Chorzów
Kogut Alicja, Opole
Kołodziej Ryszard, Zabrze
Konieczny Jan, Pogwizdów
Kopic Jan, Siemianowice Śl.
Kowalczuk Krystyna, Gliwice
Kowalski Bogdan, Lublin
Kropczyński Krzysztof, Bielsko Biała
Król Stanisław, Kielce
Krypel Zbigniew, Czudec
Krztoń Andrzej, Siemianowice Śl.
Kurowski Ryszard, Gliwice
Kwiecień Danuta, Bytom
Leśniak Zofia, Wrocław
Lichnowska Małgorzata, Jaworzno
Lubczyński Jerzy, Świdnica
Łuszczyńska Ewa, Czeladź
Makólądra Jadwiga, Sosnowiec
Małyska Aleksandra, Zawiercie
Mazurkiewicz Izabela, Zamość
Mierzwicka Anna, Gliwice
Miklaszewski Waldemar, Kazimierza Wielka
Miśkiewicz Robert, Sosnowiec
Młynarczyk Róża, Katowice
Morkisz Elżbieta, Gliwice
Mosz Ilona, Katowice Wełnowiec
Mzyk Jan, Chorzów
Nakonieczny Małgorzata, Zabrze
Nocoń Elżbieta, Kłobuck
Nowak Grażyna, Słupsk
Nowak Wanda, Katowice
Nowakowska Jadwiga, Sosnowiec
Olek Jan, Chorzów
Olek Wiesława, Bytom
Orłowska Łucja, Sanok
Ostrowska Zofia, Bytom
Pagacz Maria, Szczepanów
Pyzikiewicz Zofia, Mielec
Radomska Teresa, Dobrodzień
Rudzka Krystyna, Siemonia
Rumpel Jan, Kobyle
Sałaciak Irena, Zabrze
Sarré Joanna, Chorzów
Senaczek Anna, Gliwice
Siwy Bożena, Zabrze
Skop Marian, Chorzów
Skuczyński Marian, Mierczyce
Stach Andrzej, Olkusz
Stec Wiesława, Kraków
Stelmach Adam, Kielce
Stelmach Jolanta, Sosnowiec
Stolarski Jerzy, Siemianowice Śl.
Strzeja Małgorzata, Nowy Bytom
Sule Olusegan Edward, Nigeria
Szałański Bogdan, Łowicz
Szczygieł Krystian, Knurów
Szprynger Jolanta, Gliwice
Ściążko Marek, Zakopane
Ślusarczyk Maria, Brynek
Tanistra Ignacy, Ujsoły
Tarnawczyk Krzysztof, Lubawka
Waleczek Stanisław, Baranowice
Wantuch Maria, Gorlice
Wdowik Lidia, Trzciana
Widera Krystyna, Bytom
Wilk Urszula, Węgry
Wilkołek Helena, Myślenice
Wiśniewski Leszek, Miękówka
Wojtunik Marek, Jasło
Wolczyk Danuta, Chorzów
Wróblewska Lucyna, Gliwice
Zalejska Jadwiga, Strzemieszyce
Zborowski Robert, Jasło
Zjawiony Stanisław, Gliwice
Zygmunt Urszula, Siemianowice Śl.
Żukowska Maria, Nowy Gierałtów
Żyła Anna, Głuchołazy

Spis absolwentów wieczorowych studiów inżynierskich

Ambroży Andrzej, Częstochowa
Ambroży-Dąbrowska Ewa, Katowice
Bączyńska Jadwiga, Wolbrom
Betlej Andrzej, Gliwice
Błaszkiewicz Stanisław, Częstochowa
Brzezina Andrzej, Strzemieszyce
Czembor Leszek, Chorzów
Dobrogowska-Gębala Barbara, Zabrze
Dziuk Roman, Sosnowiec
Dyrda-Statkiewicz Halina, Skrzypnik
Franek Jan, Iskrzyczno
Gemza Jan, Tarnopol
Gładkowska-Popowicz Krystyna, Katowice
Głódkowska Halina, Chorzów
Gnip-Stefanek Halina, Kostuchna
Gorąca-Majgier Bronisława, Rudniki
Jagła Andrzej, Knurów
Janik-Skoczylas Magdalena, Zabrze
Kamuda Andrzej, Gliwice
Karuga-Książkiewicz Bożena, Gliwice
Kielar Jerzy, Sosnowiec
Kowalski Stefan, Wieluń
Kryska Anna, Gliwice
Kryska Jerzy, Talczyn
Kryszczyńska Teresa
Kurpiela Franciszek, Gogolin
Kwitek-Rzepa Zofia, Zabrze
Lisoń Elżbieta, Dobrzyń Wielki
Łoś Walenty, Marianówka
Maciejko Marian, Katowice
Miłek Zbigniew, Sosnowiec
Miszka Jerzy, Zabrze
Mormul Krzysztof, Gliwice
Nawrocka-Białoń Maria, Zabrze
Oko Roman, Ursynów
Olszak Grażyna, Sosnowiec
Oryszczyn Stanisław, Zagórze
Panczocha Jan, Wicyń
Peza-Meier Anna, Zabrze
Piec Zygmunt, Bielszowice
Piecha Janina, Bielsko Biała
Piechowski Ryszard, Dubiecko
Ptok-Szandała Krystyna, Gliwice
Pyta Andrzej, Chorzów
Skonecka Maria, Szczakowa
Skóra-Błaszkiewicz Teresa, Zabrze
Strzelecka Janina, Sosnowiec
Urbaniec-Majer Weronika, Ruda Śl.
Werchoła Andrzej, Słupsk
Wieczorek Małgorzata, Łaziska Górne
Wierdak Barbara
Zając Józef, Wrońsk
Żukowski Jan, Małe Łajbiszki

filia - Oświęcim*

Surówka Marek

Absolwenci na specjalności "Aparatu-ra Chemiczna" studiów wieczorowych inżynierskich Wydz. Tech. i Inż. w punkcie konsultacyjnym w Oświęcimiu  uzyskiwali tytuł inżyniera mechanika.

Spis absolwentów studiów eksternistycznych

Żak Tadeusz, Chojnice