Stowarzyszenie Przyjaciół Wydziału Chemicznego zostało powołane w celu utworzenia więzi absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej z ich macierzystym Wydziałem oraz w celu skupienia tych wszystkich osób, którym sprawy tego Wydziału nie są obojętne. Skupienia osób, które chciałyby społecznie działać na jego rzecz, które poczuwają się do twórczego wspierania nie tylko w realizacji podstawowych zadań Wydziału lecz również w jego unowocześnianiu i rozwoju, osób które z sentymentem wracają do swoich lat studiów.

Zadaniem Stowarzyszenia jest organizowanie spotkań integracyjnych, nawiązywanie kontaktów z osobami i instytucjami, które mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów Wydziału jakie przynosi dzień dzisiejszy i nadchodzące lata, w tym również problemów finansowych, remontowych, stypendiów i nagród dla wyróżniających się studentów.

poniedziałek, kwiecień 22, 2019
Text Size
   

Doktorzy Wydziału Chemicznego

Pracownicy Wydziału Chemicznego, którzy uzyskali tytuł naukowy Doktora w okresie pracy na Wydziale

ROK 2017BRZĘCZEK Alina
JAROSZ Tomasz
MATUSZEK Karolina
PTASZEK-BUDNIOK Agata
HAHN Przemysław
ROK 2016KURPET Marta
DROŻDŻ Agnieszka
KRUKIEWICZ Katarzyna
RADLIK Monika
ZIELIŃSKA Katarzyna
MAKSYM Paulina
JASIAK-JAROŃ Katarzyna
KORPYŚ Mateusz
ROK 2015BLACHA-GRZECHNIK Agata
GRUCA Aleksandra
KAZEK-KĘSIK Alicja
KOMOR Katarzyna
KOŻUCH Karol
MIELAŃCZYK Anna
SOBECKI Marcin
ROK 2014BEŁCH Maciej
CISZEWSKI Mateusz
JAKUBIEC Dominika
JANICKI Bartosz
KUSIOROWSKI Robert
MITKO Krzysztof
ODROZEK Klaudia
PASZKOWSKA Jadwiga
PIOTROWSKI Tomasz
SŁUPSKA Roksana
WOJCIECHOWSKA-WITKOWSKA Iwona
ROK 2013BURY Katarzyna
DATA Przemysław
GONDELA Edyta
GĄDEK Maksymilian
GREC Marta
LEDWOŃ Przemysław
MAŁYSIAK Agata
PAWEŁEK Krzysztof
ROK 2012 ADAMEK Jakub
JADWIŃSKI Michał
KAROŃ Krzysztof
KOPER Marta
LIBERA Marcin
MACIEJ Artur
MAGIERA Sylwia
MAREK Adam
MRZYCZEK Marek
ŚWIERK Piotr
WILCZEK Andrzej
ROK 2011BEŁZOWSKI Janusz
CHORĄŻEWSKA Marzena
JELONEK Piotr
KOWALIK Anna
KOWALSKI Bartosz
KULIK Bożena
LEMANOWICZ Marcin
SKWIRA Monika
SOBOTA Michał
SOŁTYSEK Agnieszka
SZOTA-MACHORSKA Małgorzata
ZAWISZA-PUCHAŁKA Jadwiga
ROK 2010 BANDURA-ZALSKA Barbara
BARANIEC-MAZUREK Izabela
BOZON Katarzyna
CHRUBASIK Maciej
GOLBA Sylwia
GOREWODA Tadeusz
HEFCZYC Barbara
MARKOWSKI Piotr PLIS Agnieszka
PUDŁO Wojciech
RĄCZKOWSKA Agnieszka
ROK 2009BONCEL Sławomir
CZICHY Małgorzata
JAKÓBIK-KOLON Agata
MAŁYSIAK Krzysztof
PAŹDZIERNIOK-HOLEWA Agnieszka
PŁONKA Joanna
SZYMAŃSKA Katarzyna
WAŚ Joanna
WAŚKIEWICZ Krzysztof
ROK 2008JĘDRYSIAK Rafał
STRZELEWICZ Anna
WĘGRZYN-JODKOWSKA Joanna
ROK 2007ADAMOWSKA Małgorzata
BANIA Dominik
BARCHAŃSKA Hanna
DOMAGAŁA Wojciech
DUDEK Gabriela
JODKOWSKI Maciej
KROWIAK Agnieszka
KRZĄKAŁA Agnieszka
SIEWNIAK Agnieszka
SKIBA Paweł
STRZEZIK Joanna
ŚMIGA-MATUSZEWSKA Monika
ZAGRODZKA Joanna
ROK 2006BIGDA Rafał
BORYS Przemysław
CEBULA Ewa
GIBAS Edyta
GONDELA Andrzej
JAKUBOWSKI Bartłomiej
KARGOL Marta
KRAWCZYK Tomasz
KUKOWKA Sylwia
KUŹNIK Anna
ŁABOJKA Grzegorz
SIMKA Wojciech
SIUDYGA Tomasz
SMUŁA Joanna
UTRATA-WESOŁEK Alicja
ROK 2005BIGDA Joanna
GRABIEC Eugenia
KOŁODZIEJ-SADLOK Magdalena
KUŹNIK Nikodem
NIEMIEC Piotr
PIGULLA Mariola
SOCHA Łukasz
ZYDROŃ Mirosława
ROK 2004BODZEK Mariola
BUGLA Joanna
BUNIKOWSKA Barbara
DYDO Piotr
FRYCZKOWSKA Beata
IWAN Agnieszka
KASPRZYCKA Anna
KORYTKOWSKA-WAŁACH Anna
KOWALCZUK-BLEJA Agnieszka
KURPAS Monika
PIETRASIK Ewa
SZYMAŃSKA-KOLASA Agnieszka
WIĘCŁAW-SOLNY Lucyna
ROK 2003CEBULSKA Anna
CHMIEL Klaudia
CZARDYBON Agata
GRABSKI Artur
KUBICA Robert
KUJAWSKA Edyta
MOHAMED Mounir Ali Abbas
NIEMIEC-CYGANEK Aleksandra
OWCZAREK Mirosław
ROBAK Adam
RYBAK Aleksandra
STOLARCZYK Jacek
STOLARCZYK Agnieszka
ZUBIELEWICZ Małgorzata
ROK 2002ADAMEK Radosław
AL-SUMIRI Mustafa
BARSZCZEWSKA-RYBAREK Izabela
DANCH Mirosław
KOPYTO Dorota
KUŚ Sławomir
MARCINKIEWICZ Bernard
PIOTROWSKI Krzysztof
SCHLESINGER Joanna
SOWA Mirosław
SROGI Krystyna
ŚLUSARCZYK Anna
WAGNER Klaudia
ROK 2001BRZEZICKA Maria
CHROBOK Anna
CZARDYBON Wojciech
DOMALIK Barbara
GARDEŁA Andrzej
GRYMEL Mirosława
JASZCZ Katarzyna
KRASOWSKA Monika
KUDELKO Agnieszka
MINKINA Mariusz
PIERWOCHA Anna
PODWÓRNY Jacek
SIWY Mariola
TURCZYN Roman
ROK 2000BENKE Grzegorz
KIRAGA Krzysztof
KOCUR Alicja
KOCUREK Jacek
KUBICZEK Marta
MZYK Zofia
OLEKSY Mariusz
ORLIŃSKA Beata
SIKORSKA Wanda
TÓRZ Artur
ROK 1999BARTH Marek
CHMIELARZ Andrzej
DAWID Małgorzata
DOBRZYŃSKI Piotr
DZIDO Grzegorz
KLUCZKA Joanna
KOSMALA-SZCZUREK Beata
KOSZOREK Andrzej
NEUGEBAUER Dorota
PASTUCH-GAWOŁEK Gabriela
PIESZKO Celina
PORAŃSKI Piotr
SCHAB-BALCERZAK Ewa
SZOSTEK Leszek
ŚPIEWOK Waldemar
TROJANOWSKA Jolanta
WAGNER Paweł
ROK 1998CHMIELNIAK Tomasz
CZECHOWICZ Dymitr
GILNER Danuta
GŁADYCH-WINNICKA Grażyna
KOZŁOWSKI Edwin
LIPOWSKA Barbara
ŁUCZYK-JUZWA Maria
MATUSZOWICZ Andrzej
MROWIEC-BIAŁOŃ Julita
NIEDZIELSKI Czesław
PORWOLIK-CZOMPERLIK Iwona
RORAK Zbigniew
URBAŚ Paweł
WAŁACH Wojciech
WANDZIK Ilona
ROK 1997HAMIDHUSEINALSULTAN Abdul
KACZMARCZYK Bożena
KOZIEŁ Krzysztof
KUJAWSKA Monika
LEGIERSKI Dariusz
SIWY Zuzanna
ŚWIERCZEK Krzysztof
ROK 1996ADAMUS Grażyna
GRZYWACZ Robert
MACIONGA Arkadiusz
MOKROSZ Wojciech
PISARSKA Bożenna
RADKO Tomasz
TRZCIONKA Janina
ŚWIERCZEK Sabina
WANIC Andrzej
ROK 1995ALINOUR Mohamed
LASOTA Janusz
SMOLIK Helena
SZMYD Ewa
ZIĘBA Andrzej
ROK 1994JASTRZĄB Krzysztof
PAJĄK Danuta
PIŃKOWSKA Hanna
SMOLEC Bożena
SZCZEPANKIEWICZ Wojciech
ŻUKOWSKI Witold
ROK 1993DĄBEK Lidia
FOKT Izabela
MAKOWSKI Andrzej
MAZIK Monika
PRUSZOWSKI Zbigniew
SMOLCZYK Artur
SOBOLEWSKI Aleksander
ŚLIWA Jerzy
TROJAN Czesław
ROK 1992ESSEKKAT Abdelilach
FARBISZEWSKA-BAJER Jadwiga
MÜLLER Ewa
ROK 1991DUTKOWIAK Andrzej
LLEMPEN Humberto
TUREK Marian
ROK 1990CIESIELCZYK Ewa
KUPIEC Stefan
MAŁETA Romuald
SURESCHANDRA Bera
SZULBIŃSKI Witold
ROK 1989DEŃCA Andrzej
FAYEZ Mustafa
GROBELNY Zbigniew
KROMPIEC Stanisław
KURCOK Piotr
ROK 1988KOZAK Romuald
KUBACZKA Andrzej
WALCZAK Krzysztof
WOJEWÓDKA Andrzej
ROK 1987BIEG Tadeusz
BOGUSIAK Jadwiga
GONET Maciej
KUBICA Krystyna
MADEJ-LACHOWSKA Maria
SOKÓŁ Maria
TRZEBICKA Barbara
WOLIŃSKA Aleksandra
WÓJCIK Janusz
ROK 1986STANKIEWICZ Grażyna
SYNOWIEC Piotr
ROK 1985CEBULA Jan
DYBAŁA Piotr
GROBELNY Janusz
KASPERCZYK Janusz
KOWALSKI Bogdan
MZYK Jan
SADŁOWSKI JanZbigniew
SANELUTA Czesław
SERAFIN Daniel
SKUTIL Krzysztof
TYMCZYŃSKI Ryszard
ZAWISTOWSKI Jacek
ROK 1984DZIADKO Dariusz
MATYSEK-MAJEWSKA Danuta
KOWALCZUK Marek
OZONEK Janusz
ROGUT Jan
TREFLER Bronisław
WARDAS-KOZIEŁ Ewa
WYCIŚLIK Andrzej
ZAMOROWSKA-BIERNACIK Stefania
ŻUROWSKI Kazimierz
ROK 1983DĘBSKA-CHWAJA Anna
HASZCZYC Barbara
KANCZANDZIN
PAKGENSEK
SŁOMKIEWICZ Piotr
STEINMEC Franciszek
ŚCIĄŻKO Marek
WÓJTOWICZ Krzysztof
ROK 1981BARCZYK Mieczysław
BEIA Salman
CZAPLICKA-KOLARZ Krystyna
FRANEK Jan
GIBAS Mirosław
JANECZEK Henryk
JELONEK-KOWALCZYK Barbara
JĘDRZEJOWSKA Irena
KAPUTA Andrzej
KOROLEWICZ Teofil
KOT Barbara
LACHOWSKI Andrzej
ŁAPKOWSKI Mieczysław
MAJEWSKI Jacek
MAŁYSKA Jerzy
MATLANGIEWICZ Marek
NAWRAT Ginter
NIEDZIAŁKOWSKI Włodzimierz
RACZEK Jerzy
SKOWROŃSKI Bolesław
SPRINGER Jerzy
STANEK Paweł
SZOPA Romuald
TEJSZERSKI Jerzy
VASANTPRADHAN Arun
ZAREMBA Teresa
ZOŁOTAJKIN Maria
ŻABSKI Leszek
ROK 1980DWORAK Andrzej
GIERCZYCKI Andrzej
KULAWSKI Jerzy
LACHOWICZ Rita
NYTKO Krzysztof
SZUBER Jacek
TEKELY Piotr
TROJAN Wiesława
ROK 1979BĄKOWSKI Wojciech
CZACHOWSKA Danuta
DRÓŻDŻ Mieczysław
DRYGAJŁO Stanisław
GRZYWNA Zbigniew
JANOTA Henryk
KARUGA Stanisław
MARKOWSKI Józef
MIELCZARSKI Jerzy
NOWAK Paweł
NOWAKOWSKA Halina
PATZEK Tadeusz
PAWLUS Wojciech
RATAJ Alfons
SKIBIŃSKI Andrzej
SKOMOROWSKA-KOPROWSKA Antonina
SOŁTYSEK-BOGACKA Maria
STUDNICKI Marek
ŚWIDERSKI Józef
TOKARSKA Anna
TRAMER Alfred
WARMUZIŃSKI Krzysztof
ROK 1978BENECKI Wacław
BILIK Janusz
CHACHULSKI Jerzy
CIEŚLAR Rudolf
CZELNY Zdzisław
FOLEK Stanisław
HERMAN Henryk
KŁOSOWSKA-WOŁKOWICZ Zofia
KOCIUMBAS Zofia
KONIECZNY Jan
MAKOWSKA-HAUKE Hanna
RYBCZYK Marzenna
SMOLIK Marek
STOMPEL Zygmunt
THULLIE Jan
ULATOWSKI Ryszard
UZIEL Zbigniew
ZAKRZEWSKI Zdzisław
ŻAK Jerzy
ROK 1977BARTELMUS Grażyna
BOBROWSKA Ewa
CZICHON Piotr
DETTLOF Ryszard
DOBRZAŃSKI Roman
DRESZER Krzysztof
KULAWSKA Maria
KURZEJA Lidia
PACYK Leokadia
TERELAK Kazimierz
SPECJAŁ Wiesława
ROK 1976CHODYŃSKI Andrzej
DUKOWICZ Alina
GRABOWSKA Krystyna
GUZDEK Władysław
KACZMARZYK Grzegorz
KOSSOWICZ Ludwik
KRAJEWSKI Jan
KROP Jadwiga
MALINOWSKA Bogumiła
MIANOWSKI Andrzej
NOWAK Marian
PIOTROWSKI Jerzy
RAJCA Andrzej
RYBSKI Wiesław
SOBCZYK Hanna
STANEK Ryszard
WALCZYK Honorata
WILAND Sylwia
WILCZOPOLSKI Michał
WRÓBLEWSKA Zofia
ŻMUDZIŃSKI Leszek
ROK 1975BYLICA Irena
CHODKIEWICZ Bogdan
DUBIK Krystyna
FISZER Stefania
FLIGIER Mirosław
GAIK Urszula
GROSSMAN Andrzej
HEHLMANN Jan
KAERNBACH Winfried
KASPROWICZ Zygmunt
KIEŁKOWSKA Maria
MACHEJ Janina
MERTA Henryk
NACZYŃSKI Jerzy
NIEMIEC Witold
PIOTROWSKI Tadeusz
PLASKURA Andrzej
REYCHMAN Kazimierz
SĄSIADEK Bogusław
SOKÓŁ Włodzimierz
SPADŁO Marian
STEC Zbigniew
WOJTASIEWICZ-OBRZUT Danuta
ZAWADIAK Jan
ROK 1974BEKIERZ Gerard
GAWDZIK Andrzej
JANTA Franciszek
JARZĘBSKI Andrzej
KOZIK Czesław
ŁAZARSKA Irena
ŁUKASZCZYK Jan
MAZURKIEWICZ Roman
MIZERSKI Eugeniusz
PACZOSIŃSKI Zygmunt
RÓŻYCKA Danuta
STOLARZEWICZ Andrzej
SZYMBORSKI Wacław
TOUMA Dib
TRYBUŁA Stanisław
ROK 1973AERTS Jerzy
BODZEK Danuta
BOGUCKI Józef
BORECKI Andrzej
BRYCZKOWSKI Andrzej
BURCZYK Lidia
DUBIS Antoni
DZIĘGIELEWSKA Maria
GUT Adam
HYCNAR Jan
JEZUSEK Jerzy
KOHMAN Zbigniew
KRAJEWSKI Waldemar
KUBICA Benedykt
LEWANDOWSKI Kazimierz
OSTROWSKI Czesław
PERKOWSKI Jan
PRADELLOK Witold
RASZKA Krystyna
SALWIŃSKI Janusz
SMYCZEK Helena
SYCZ Janina
SZEJA Wiesław
SZPETMAN Zbigniew
ROK 1972BILCZEWSKI Adam
BODUSZYŃSKI Mieczysław
CIEĆKIEWICZ Edward
DĘBSKA-HORECKA Antonina
DIERING Krystyna
DYLEWSKA Janina
GLIŃSKA Izabela
GRABOWSKI Zbigniew
JAKUBOWICZ Lidia
JĘDRYCHOWSKA Maria
KOSSUTH Andrzej
LUBOS Zbigniew
MAŁACHOWSKI Andrzej
MAŃKA Helmut
MAŚLANKIEWICZ Andrzej
MICHALIK Lech
PALICA Michał
SŁOŃ Marian
STANECZKO-BARANOWSKA Irena
TUREK Wicenty
WAŁASZEK Zbigniew
WOJTALEWICZ-ZAREMBIŃSKA Janina
ZAGAJEWSKA Ewa
ZIELIŃSKA Ewa
ZIOŁO Józef
ROK 1971BODZEK Michał
GOSZCZYŃSKA Hanna
GRABIEC-KÓSKA Wanda
HELPERN Stanisława
HOFMAN Lesław
KARCZEWSKA-BUCZEK Teresa
KOBEL-NAJZAREK Ewa
KOMINEK Oskar
KOWALSKI Stanisław
LESZCZEWICZ-PALUSZKIEWICZ Bronisława
LIBERACKI Janusz
LIPOWSKA Ludgarda
MIECZKOWSKA Ewa
MORAWSKI Romuald
NAJZAREK Zbigniew
OLEJNICZENKO Maria
PFEFFER Andrzej
SIEMBAB Edward
ŚWITOŃSKA-OSKĘRDA Maria
WASILEWSKA Janina
WITKOWSKA Barbara
ROK 1970BIENKIEWICZ Genowefa
CISŁO Józef
DOČEKAL Jiri
HOSIEU
KARBOWSKI Józef
KLECAN Roman
KULIK Jan
ŁĘKAWSKA Ewa
MIZERA Jan
PALCZEWSKI Jan
PALUGNIOK Henryk
PIEKARCZYK Jerzy
POCIECHA Zygmunt
SALWIŃSKA Ewa
SKRZYPEK Jerzy
SUWIŃSKA Teresa
TRONIEWSKI Leon
UHNIAT Maria
WALCZYK Władysław
WIELICZKOW JORDANOW Paweł
ROK 1969BUZEK Jerzy
FILIPSKI Jan
GIERAK Antoni
GROCHOWSKI Stanisław
HAMEDABDELMAGIDSIAM
JAROSZYŃSKI Mieczysław
KLIMEK Maria
KRZYSZTOFOWICZ Krystyna
ŁOJEK Mieczysław
MAJNUSZ Jerzy
MAŁECKI Bronisław
MEDYŃSKI Bohdan
MIECZKOWSKI Andrzej
MITKA Bolesław
MUSIALSKI Andrzej
NARÓG Andrzej
PAWEŁCZYK Ryszard
ROSÓŁ Tadeusz
SOLLORZ Jerzy
SZEWCZYK Józef
ZIELIŃSKI Wojciech
ŻABIŃSKA-WILCZEWSKA Teresa
ROK 1968ANIOŁ Stanisław
BAŃCZYK Leon
CHOCIANOWICZ-BIESTEK Teresa
GASZTYCH Aleksandra
IZYDORCZYK Jan
JANIK Aleksander
KACZMAREK Tadeusz
KULIŃSKI Zdzisław
OTREMBA Marian
RABCZUK Alfred
SUWIŃSKI Jerzy
ROK 1967CZAJKA Józefa
CHRUŚCIEL Romuald
DYLEWSKI Rafał
FROŃSKI Andrzej
GROBELNY Marian
GRZYWA Edward
HIPPE Rita
KĘDZIERSKI Stefan
KULICKA Joanna
LASKOWSKI Władysław
PAPROTNY Jerzy
PATZEK Tadeusz
PENCZEK Piotr
SĘK Danuta
ŚLĄCZKA Andrzej
SWATEK Stanisław
TUROWSKA Alicja
ZIEMBA Stanisława
ROK 1966JURCZYK Jerzy
GRABIŃSKA Kazimiera
GROCHOWSKA Małgorzata
NOWAKOWSKI Lech
OGIOŁDA Konrad
PASYNKIEWICZ Jadwiga
PAWŁOWSKI Stanisław
PLUTA Jan
RUTKOWSKA Marta
SKIBA-ROGALSKA Olimpia
SPECJAŁ Zygmunt
SZOTA Piotr
WASILEWSKI Jerzy
ZALWERT Stefan
ROK 1965BANASIK Szymon
BURGHARDT Aleksandra
CHMIEL Jadwiga
CHOMIAKOW Anatol
GLINKA Jadwiga
GOŁĘBIOWSKI Stanisław
GONDEK Barbara
GUBRYNOWICZ Lesław
HABA Alfred
HERTYK Wanda
HERTYK Stanisław
HIPPE Zdzisław
KARMIŃSKI Władysław
KIERSZNICKI Tadeusz
KIJEWSKA Alina
KOWALCZYK Marian
KRYSOWSKI Marian
KUBALA Jerzy
MAZANEK Czesław
MAZOŃSKA Danuta
SIDWA Andrzej
STRÖMICH Teresa
SZMIDT Konrad
SZYMAŃSKI Jerzy
TRUSZKOWSKI Adam
ZALEWSKI Tadeusz
ZELICHOWICZ Natalia
ROK 1964BAGIŃSKA Jadwiga
BAL Stanisław
BIELOWSKI Piotr
DZIEWIĘCKI Zygmunt
FREDOWICZ Stanisław
GNOT Witold
GRUDZIEŃ Julian
JAWORSKI Jerzy
KAJDAS Czesław
KORCZYŃSKI Adam
KOTOWSKI Włodzimierz
KRAUZE Witold
LACHOWICZ Alfred
MATUSZEWSKI Zygfryd
MAŚLIŃSKA Jolanta
MIKOŁAJSKA Urszula
OKTAWIEC Mirosław
PISZCZEK Longina
PRAJSNAR Danuta
RUTKOWSKA Jadwiga
STROJEK Jerzy
STROŃCZAK Wojciech
SZWEJDA Franciszek
SZYMONIK Stefan
ŚWIERCZEK Roman
WISZNIOWSKI Kazimierz
ROK 1963BOGOCZEK Romuald
JASTRZĘBSKI Jerzy
KRUPKOWA Danuta
MAGDA Marian
PRZYBYŁA Franciszek
RZUCHOWSKA-UJMA Janina
SZCZUPOCZYŃSKA-TOKARZEWSKA Maria
ŻMUDZIŃSKI Kazimierz
ROK 1962BICZYSKO Jan
CZARNY Zdzisław
GRYCZ Adam
JAROCKI Bolesław
PAWŁOWSKA-MARZEC Anna
SOCHA Stanisław
SZAŁAJKO Urszula
ŚLIWIOK Józef
RIEDEL Józef
RUTKOWSKI Zygmunt
RYCHŁY Jan
WASILEWSKI Piotr
WĘGIEL Jerzy
WIERZBICKI Tadeusz
ROK 1961DŻAOSZUCZAN
FRANKL Zygmunt
JANICZEK Witold
KUCZYŃSKA Maria
PETRYS Tibor
PODKÓWKA Józef
RIESENKAMPF Antoni
ROK 1960BERAK Józef
BISTROŃ Stanisław
GASZTYCH Dionizy
GOSZCZYŃSKI Stefan
HOPFINGER Alfred
KOWALSKI Witold
KULICKI Zdzisław
ŁUGOWSKA Maria
MIŚNIAKIEWICZ Walery
POLLO Iwo
PRAJSNAR Bronisław
PUKAS Tadeusz
STARCZEWSKI Marian
SZAFNICKI Józef
VENKATACHALPATHI M. S.
WAŻEWSKA-RIESENKAMPF Wanda
WIT-KRAMARZ Wanda
ZIELIŃSKI Henryk
ZIOŁOWSKI Zbigniew
ROK 1959GREGOROWICZ Zbigniew
KALINOWSKI Bogdan
KRAMARZ Jerzy
OSTROWSKI Zbigniew
SZARAWARA Józef
TANIEWSKI Marin
ROK 1958DUBIK Jan
JODKO Czesław
ROK 1952AUGUSTYN Władysław
CHMIELOWSKI Jerzy
SZKLARSKA Zuzanna
SZUBA Jerzy
ROK 1950BŁASIAK Eugieniusz
KISIELOW Włodzimierz
KLUCZYCKI Kazimierz
ROK 1949OLPIŃSKI Wojciech
ROK 1947PAJEWSKI Kazimierz
ROK 1946MAZOŃSKI Tadeusz