STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ WYDZIAŁU CHEMICZNEGO

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Stowarzyszenie Przyjaciół Wydziału Chemicznego zostało powołane w celu utworzenia więzi absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej z ich macierzystym Wydziałem oraz w celu skupienia tych wszystkich osób, którym sprawy tego Wydziału nie są obojętne. Skupienia osób, które chciałyby społecznie działać na jego rzecz, które poczuwają się do twórczego wspierania nie tylko w realizacji podstawowych zadań Wydziału lecz również w jego unowocześnianiu i rozwoju, osób które z sentymentem wracają do swoich lat studiów.

Zadaniem Stowarzyszenia jest organizowanie spotkań integracyjnych, nawiązywanie kontaktów z osobami i instytucjami, które mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów Wydziału jakie przynosi dzień dzisiejszy i nadchodzące lata, w tym również problemów finansowych, remontowych, stypendiów i nagród dla wyróżniających się studentów.

Przyłącz się do Stowarzyszenia

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do grona członków Stowarzyszenia Przyjaciół Wydziału Chemicznego. Zachęcamy nie tylko absolwentów i pracowników Wydziału, ale również osoby zainteresowane sprawami Wydziału, darzące sentymentem Wydział Chemiczny, Politechnikę Śląską i miasto Gliwice. Osoby chętne prosimy o składanie deklaracji na załączonym formularzu u dr hab. inż. Janusza Wójcika w Dziekanacie Wydziału Chemicznego przy ul. Ks. M. Strzody 9, tel. (032) 237-15-49 lub przesłanie pocztą na podany adres Stowarzyszenia.

Wpłata wpisowa wynosi 50 PLN a roczna składka członkowska wynosi 20 PLN (w 2018 roku). Kwoty te prosimy przekazywać na podane niżej konto bankowe Stowarzyszenia.

nieorganika
Budynek "Chemii Nieorganicznej"

Nr konta:
Bank Pekao S.A. Oddział w Gliwicach
02 1240 1343 1111 0010 7612 8193 (Nowe konto !!!)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Dokumenty do pobrania:

Formularz deklaracji w wersji .doc
Formularz deklaracji w wersja .pdf

szara
Budynek "Szarej Chemii"

 

Login Form

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top