Stowarzyszenie Przyjaciół Wydziału Chemicznego zostało powołane w celu utworzenia więzi absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej z ich macierzystym Wydziałem oraz w celu skupienia tych wszystkich osób, którym sprawy tego Wydziału nie są obojętne. Skupienia osób, które chciałyby społecznie działać na jego rzecz, które poczuwają się do twórczego wspierania nie tylko w realizacji podstawowych zadań Wydziału lecz również w jego unowocześnianiu i rozwoju, osób które z sentymentem wracają do swoich lat studiów.

Zadaniem Stowarzyszenia jest organizowanie spotkań integracyjnych, nawiązywanie kontaktów z osobami i instytucjami, które mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów Wydziału jakie przynosi dzień dzisiejszy i nadchodzące lata, w tym również problemów finansowych, remontowych, stypendiów i nagród dla wyróżniających się studentów.

niedziela, czerwiec 16, 2019
Text Size
   

Przyłącz się do Stowarzyszenia

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do grona członków Stowarzyszenia Przyjaciół Wydziału Chemicznego. Zachęcamy nie tylko absolwentów i pracowników Wydziału, ale również osoby zainteresowane sprawami Wydziału, darzące sentymentem Wydział Chemiczny, Politechnikę Śląską i miasto Gliwice. Osoby chętne prosimy o składanie deklaracji na załączonym formularzu u dr hab. inż. Janusza Wójcika w Dziekanacie Wydziału Chemicznego przy ul. Ks. M. Strzody 9, tel. (032) 237-15-49 lub przesłanie pocztą na podany adres Stowarzyszenia.

Wpłata wpisowa wynosi 50 PLN a roczna składka członkowska wynosi 20 PLN (w 2018 roku). Kwoty te prosimy przekazywać na podane niżej konto bankowe Stowarzyszenia.

nieorganika
Budynek "Chemii Nieorganicznej"

Nr konta:
Bank Pekao S.A. Oddział w Gliwicach
02 1240 1343 1111 0010 7612 8193 (Nowe konto !!!)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Dokumenty do pobrania:

Formularz deklaracji w wersji .doc
Formularz deklaracji w wersja .pdf

szara
Budynek "Szarej Chemii"