Kontakt

Konkurs jest organizowany przez Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach. 

Pierwszy etap Konkursu odbywa się w różnych salach Politechniki w Gliwicach, natomiast drugi etap ma miejsce w laboratoriach Wydziału Chemicznego przy ulicy B. Krzywoustego 4 w Gliwicach.

Wszelkich  informacji  o Konkursie udzielają członkowie Komitetu Organizacyjnego Konkursu:
  dr hab. inż. Marek Smolik, Prof. Pol. Śl. (tel. 32 237 28 15) marek.smolik@polsl.pl , dr inż. Maciej Gonet (tel. 32 237 26 15) maciej.gonet@polsl.pl, dr inż. Agata Jakóbik-Kolon (32  237 19 90) agata.jakobik@polsl.pl, mgr inż. Andrzej Milewski andrzej.milewski@polsl.pl, mgr inż. Marzena Wyskocka (32 237 18 39) marzena.wyskocka@polsl.pl, mgr inż. Dorota Babilas dorota.babilas@polsl.pl, mgr inż. Karolina Matuszek karolina.matuszek@polsl.pl, mgr inż. Katarzyna Jasiak katarzyna.jasiak@polsl.pl,, mgr inż. Agnieszka Drożdż
agnieszka.drozdz@polsl.pl, mgr inż. Magdalena Sitko magdalena.sitko@polsl.pl, mgr inż. Łukasz Siepietowski (32 237 19 90) lukasz.siepietowski@polsl.pl

Zgłoś niepoprawne działanie strony: lukasz.siepietowski@polsl.pl

W sprawie konkursu prosimy nie dzwonić do Dziekanatu Wydziału!

Jak do nas trafić? Oto mapa, dzięki której dotrzesz do Dziekanatu Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej (budynek 'Czerwona Chemia'), który mieści się w Gliwicach przy ul. ks. M. Strzody 9: